Duyuru Çubuğu

Podcast kayıtlarımızı dinlemek için Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz... Türkçizgi Podcast bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz...

25 Ocak 2016

Son Buhran Özel Cilt [Tamamlandı]


Çeviri: Ferio Balonlama: Ryu Hayabusa


-SON BUHRAN serimizi geçtiğimiz aylarda tamamlamıştık. Ve sizlere özel bir sayı hazırlayacağımızı ve bu özel sayının bir sürpriz içereceğini duyurmuştuk. Nihayetinde sözümüzü tutuyor ve SON BUHRAN ÖZEL CİLT  sayısını sizlere sunuyoruz. Peki bu özel sayının özelliği nedir diye soran okuyucularımıza ufak açıklamalarda bulunalım. 

- Bu sayı daha önce burada SON BUHRAN etiketi altında yayınladığımız tüm sayıların birleşimden yani tam 423 sayfadan oluşmaktadır.


- Ve gelelim sürprizimize! Bu özel sayı burada yayınlanan SON BUHRAN dergilerinde görmediğiniz tam 50 sayfalık ek bölümle birlikte geliyor ve zihinlerimizi kurcalayan "BATMAN R.I.P ile SON BUHRAN arasında geçen zamanda BRUCE WAYNE'E NE OLDU?sorusunun cevabına kavuşuyoruz. Siz de eğer bizler gibi bu sorunun cevabını merak ediyorsanız buyurun keyifli okumalar.


Orijinal Ad: Final Crisis
Yazar: Grant Morrison
Çizer: J.G. Jones, Doug Mahnke, Lee Garbett, Matthew Clark, Tony Daniel
Orijinal Yayın: Ağustos 2004 - Şubat 2005
Türkçe Yayın: Ağustos 2016
Tarama: Digital

İNDİRME BAĞLANTILARI

Seri hakkında görüşlerinizi yorum kısmında paylaşmayı unutmayın.
Hikaye ile ilgili yorumlarda lütfen SPOILER ibaresi ekleyin.
Keyifli okumalar.

5 yorum:

ronin47 dedi ki...

Final Crisis 5,6,7 eklenecek mi ?

Ozanca dedi ki...

Eklenecek.

Asilhan dedi ki...

Bütün çabalarınız için çok teşekkür ediyorum. Sayenizde çizgiroman okumaya başladım ve elime para geçtikçe türkiye sektörünin gelişmesi için orjinal çizgi roman satın almaya çalışıyorum.Telif hakları yüzünden serilere ulaşmanın bir yolu var mı?

Görkem dedi ki...

Tahmini bir tarih verebilir misiniz?

MKanjeri dedi ki...

Blogu az çok takip ediyorsanız hiçbir zaman net tarih vermediğimizi bilirsiniz. :) O yüzden beklemeden kalın derim.