Duyuru Çubuğu

Podcast kayıtlarımızı dinlemek için Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz... Türkçizgi Podcast bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz...

06 Mart 2019

S.H.I.E.L.D. [Vol. 2 #6 ÇIKTI] [TAMAMLANDI]


Çeviri: Ferio Balonlama: Ryu Hayabusa

Değişimin Mühendisleri...
Yüce Bilim... Suskun Matematik...
Sessiz Hakikat... Gizli Sanatlar...
Gizli Simya.
Rüya görmenin doğal olduğu gecenin köründe yeni fikirler...


"Biz insanlığı bilinenden ve bilinmeyenden koruyan kalkanız. Olmamız gereken varlıklar oluşumuzu durduracak her şeye karşı koruyucularız biz. Bu ilahi bir vazifedir. Bu dünya bize, bizzat Cennetteki Tanrı tarafından onu korumak üzere verildi. Burayı daha iyi bir yer haline getirmezsek ne işe yararız? Bu sözlerdeki hakikati anlıyor musun?"

Not: 1. sayıda sonlarda bulunan "İnsan Makinesi"nin açıklandığı sayfanın arka planındaki yazılar esasen Leonardo Da Vinci'nin el yazısı ile yazdığı notların derlendiği "Notebooks of Leonarda Da Vinci"den alıntılardır. Ancak zamanında Da Vinci'nin yaptığı gibi notlar ayna etkisi ile yazılmıştır, yani tersten. Sayfaya bir ayna ile bakarak -veya en basitinden sayfa düzenleme programlarıyla zıt yöne çevirerek- yarım yazılan notların bir kısmını okumanız mümkün. Fakat bu kadar zorlanmayın diye bonus bir sayfa ekleyerek orada yazan notların tam hallerini düz olarak yazdık. Tabii bir bonus sayfa da Da Vinci'nin meşhur Vitruvius Adamı'na ayırmasak olmazdı. Keyifli okumalar.Orijinal Ad: S.H.I.E.L.D.
Yazar: Jonathan Hickman
Çizer: Dustin Weaver
Orijinal Yayın: Haziran 2010 - Haziran 2018
Türkçe Yayın: Temmuz 2014 - Mart 2019
Tarama: Digital

İNDİRME BAĞLANTILARI

Seri hakkında görüşlerinizi yorum kısmında paylaşmayı unutmayın.
Hikaye ile ilgili yorumlarda lütfen SPOILER ibaresi ekleyin.
Keyifli okumalar.

Hiç yorum yok: