22 Kasım 2011

TürkÇizgi Ekstra

Arkadaşlar, sitemizde yeni düzenlemeler sonrası TürkÇizgi Ekstra adı altında bir bölüm açmış bulunuyoruz. Bundan sonra çizgi roman çeviri ve balonlama projesi haricindeki içerikler "Ekstra" etiketiyle yayınlanacak, sizler de bu içeriklere ana sekmedeki "TürkÇizgi Ekstra" kısmından rahatça ulaşabileceksiniz.

Peki bu kısımda ne tarz içerikler yer alacak? Duyuru ve kutlama mesajlarını artık bu kısım altında paylaşacak olmamızın yanında, ara sıra sizlere bazı sorular da yönelteceğiz. Ekibimizin verdiği yanıtları ana mesajda görebilirken, sizler de dilerseniz cevap ve yorumlarınızı Disqus kısmından bizlere aktarabileceksiniz. Bunun haricinde ekip üyeleri kendi adlarıyla yazılar yayınlayabilir (malum, Shoutmix bazen biraz dar geliyor(: ...) önemli gördükleri haberleri paylaşabilir. Yani bu kısımda "şu yayınlanır, şu yayınlanmaz" diye belli bir kriterimiz yok. Kısacası başta da belirttiğim gibi, çeviri ve balonlama projeleri dışındaki her türlü içerik bu etiket altında yer alacak.

Bu olayı gerçekleştirmemizdeki temel sebep, sitedeki muhabbet ortamını biraz daha artıracak başlıklar açabilmek. Bir diğer sebep ise şu: belki farkedenleriniz vardır, eski projelere ait sayıların sayfalarını üzerlerinden vakit geçtikçe silip, tek kısım altında topluyoruz. Bu nedenle altındaki yorum ve mesajlar da siliniyor. Fakat yeni açtığımız bu bölüm sayesinde tüm bu mesajlar da sorunsuz şekilde arşivlenmiş olacak.

Anlayacağınız bir şeyler denedik işte, umarız sizler için de güzel bir olay olur (:

Hiç yorum yok: